+48 885 590 021
Przyjazd 05
gru 2021
Wyjazd 06
gru 2021

Wyjątkowo i romantycznie

Wesele w Masuria Hotel & SPA

Wyjątkowo romantyczna lokalizacja w sercu bujnej natury czyni Masuria Hotel & SPA miejscem idealnym na organizację imprez okolicznościowych, zwłaszcza wesel czy ślubów plenerowych. Największa sala bankietowa może pomieścić do 200 Gości, ale dysponujemy także pomieszczeniami na bardziej kameralne imprezy. Każde z nich wyróżnia się indywidualnym wystrojem i charakterem, co pozwala sprostać różnym gustom i oczekiwaniom Nowożeńców.

Dla Młodej Pary

Parze Młodej proponujemy luksusowy apartament, zaś dla pozostałych Gości mamy 65 komfortowych pokoi. Nasz Szef kuchni podchodzi indywidualnie do każdej uroczystości, zapewniając wszystkim Gościom niezapomniane doznania kulinarne.

Dania serwowane w Masuria Hotel & SPA inspirowane są nurtem slow food. Przygotowując je, bazujemy na kulinarnej tradycji regionu, sprawdzonych recepturach, produktach własnej hodowli i wyrobu oraz składnikach pozyskiwanych od sprawdzonych, lokalnych dostawców. 

Oddajemy

w ręce gości

W ręce Gości oddajemy także Karczmę „Pod Brzozami”, na terenie której można zorganizować imprezę z ogniskiem czy też poweselne poprawiny w formie grilla. Nowożeńcom polecamy organizację ceremonii ślubnej w plenerze – doskonałym miejscem na tego typu uroczystości są rozległe tereny zielone sąsiadujące z jeziorem. Bajkowe otoczenie hotelu stwarza idealne warunki dla niepowtarzalnych sesji zdjęciowych.

Relaks przed lub po ceremonii zapewni Mazurskie SPA, w którym można także zorganizować kameralny wieczór panieński.

Profesjonalna obsługa

O perfekcyjny przebieg uroczystości i komfort Gości zadba profesjonalna i doświadczona załoga, która dołoży wszelkich starań, aby była to niezapomniana impreza, którą uczestnicy będą wspominać z sentymentem.

Dla najmłodszych

Dzieci obecne na uroczystości weselnej nie będą się nudzić – czeka na nie zewnętrzny plac zabaw oraz specjalny pokój, gdzie znajdą zabawki, książki, gry planszowe, konsolę Xbox i piłkarzyki.

Dzięki nim, najmłodsi uczestnicy imprezy oddadzą się zabawie i nie będą przeszkadzać dorosłym.

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij