+48 885 590 021
Przyjazd 26
sty 2022
Wyjazd 27
sty 2022

Nasze wyroby

Herbaciarnio-zielarnia

Mazurska Zielarnia to miejsce, w którym można skosztować herbat i naparów przyrządzanych z naturalnych składników. Serwujemy tu napary z ziół jednorodnych, takich jak kwiatostan lipy, owoce czarnego bzu, mięta czy koper włoski oraz mieszanki o dobroczynnych właściwościach zdrowotnych.

Zagon warzywny

Dbając o zdrowie i samopoczucie Gości, obiekt serwuje warzywa, owoce i zioła wyhodowane na własnych zagonach. Co najważniejsze, do uprawy nie są wykorzystywane żadne sztuczne nawozy ani środki ochrony roślin. Wśród tutejszych smakołyków znajdziemy cukinię, marchew, sałatę, dynię, koper, ogórki i wiele innych.

Przyhotelowy ogród z zagonami to miejsce, w którym organizowane są warsztaty dla Gości: zajęcia edukacyjne dla dzieci, jak i dla całych rodzin. Wszystko jest tu naturalne, zasilane organicznymi nawozami, podlewane krystalicznie czystą wodą i nieustannie pielęgnowane przez pracowników.

Wędzarnia i spiżarnia

W obiekcie serwowane są ryby i wędliny pochodzące z własnej wędzarni Do ich wyrobu używamy produktów pochodzących od lokalnych dostawców. Stosowane są tu tradycyjne metody wędzenia – bez użycia sztucznych konserwantów i polepszaczy smaku.

Mazurska Spiżarnia kryje skarby natury zamknięte w pięknie ozdobionych słoiczkach. Przetwory uzyskiwane na bazie ekologicznych darów przyrody można zakupić i zabrać do domu, by rokoszować się nimi jeszcze długo po powrocie z mazurskiej krainy. 

Zobacz nasze

OFERTY & PAKIETY

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij