+48 885 590 021
Przyjazd 02
sie 2021
Wyjazd 03
sie 2021

Mazurskie SPA

Mazurskie SPA

Mazurskie SPA

Inspirowane naturą

Mazurskie SPA

To miejsce stworzone z pasją i inspirowane naturą. Znajduje ona odzwierciedlenie w stonowanym wystroju, nawiązującym do lokalnej fauny i flory oraz w ofercie zabiegów i preparatów opartych o bogactwo środowiska naturalnego. 

Naturalne luksusowe zabiegi

Obfitość mazurskiej natury w autorskich rytuałach przeplata się tu z luksusowymi zabiegami kosmetycznymi. Misją doświadczonych kosmetologów Mazurskiego SPA jest dbanie o indywidualne potrzeby każdego Gościa.

Odwiedzający Mazurskie SPA otrzymuje propozycję spersonalizowanego zabiegu uwzględniającego wszystkie oczekiwania Gościa, dostosowanego do aktualnej kondycji jego skóry i stanu zdrowia. 

Zabiegi SPA

W Mazurskim SPA na Gości czekają zabiegi z wykorzystaniem darów tutejszej przyrody, połączone z innowacyjnymi technikami kosmetycznymi wykonywanymi przez doświadczonych kosmetologów. Tutaj możesz poddać się zabiegom pielęgnacyjnym na twarz i ciało, masażom, zabiegom pielęgnacyjnym dłoni i stóp, seansom leczniczym w kapsule SPA czy z użyciem aparatury iBeauty. 

Naturalne produkty

Na szczególną uwagę zasługują masaże z wykorzystaniem naturalnych, lokalnie pozyskiwanych produktów,

takich jak: lawenda, miód, stemple o zapachu sosny taborskiej czy olejki z kory brzozy.

Zobacz nasze

OFERTY & PAKIETY

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij