+48 885 590 021
Przyjazd 15
lis 2018
Wyjazd 16
lis 2018

Wyjątkowy hotel na Mazurach

Malownicza lokalizacja

Masuria Hotel & SPA to obiekt położony w bezpośrednim sąsiedztwie objętego strefą ciszy – jeziora Isąg. Usytuowanie na terenie rezerwatu przyrodniczego Ostoja Bobrów na Rzece Pasłęce i na obszarze chronionym w ramach programu Natura 2000 zobowiązuje, dlatego też ta wyjątkowa i malownicza lokalizacja ukształtowała filozofię i charakter hotelu.

Bliskość natury

Masuria Hotel & SPA to obiekt, w którym na każdym kroku wyczuwa się bliskość natury i ideę slow life. Dzięki nim jest to miejsce idealne dla tych,

którzy szukają ucieczki od zgiełku codziennego, miejskiego życia i pragną wypoczynku w kontakcie z niosącą ukojenie przyrodą. 

Moc atrakcji dla małych i dużych

Odpoczynek i świetna zabawa

W hotelu znajduje się pokój zabaw z grami planszowymi, książkami, piłkarzykami i innymi zabawkami dla Dzieci. Na wszystkich czekają kręgle, bilard, rowery oraz program zajęć z instruktorem wg aktualnego harmonogramu. Wieczorem Goście mogą zrelaksować się w klubie muzycznym. Jesienią polecamy wyprawy do okolicznych lasów, obfitujących w grzyby. Do dyspozycji Grzybiarzy oddajemy suszarki spożywcze, dzięki którym zabiorą bogactwa mazurskiej natury do domu.

Wędkarzom polecamy spróbowanie swoich sił na sąsiadującym z obiektem – jeziorze Isąg. Można tam złowić m.in.: leszcze, okonie, płocie, sielawy i szczupaki. Zimą polecamy sanki, kuligi z ogniskiem, wspólne lepienie bałwana, saunę fińską nad brzegiem jeziora oraz oczywiście całoroczne atrakcje w Strefie Wellness z basenem, sauną suchą i łaźnią parową, a także bilard, piłkarzyki, tenis stołowy, dart i rozgrzewające napary z Mazurskiej Zielarni. 

Zobacz nasze

OFERTY & PAKIETY

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij