+48 885 590 021
Przyjazd 21
sty 2019
Wyjazd 22
sty 2019

Wyjątkowy hotel na Mazurach

Malownicza lokalizacja

Masuria Hotel & SPA to obiekt położony w bezpośrednim sąsiedztwie objętego strefą ciszy – jeziora Isąg. Usytuowanie na terenie rezerwatu przyrodniczego Ostoja Bobrów na Rzece Pasłęce i na obszarze chronionym w ramach programu Natura 2000 zobowiązuje, dlatego też ta wyjątkowa i malownicza lokalizacja ukształtowała filozofię i charakter hotelu.

Bliskość natury

Masuria Hotel & SPA to obiekt, w którym na każdym kroku wyczuwa się bliskość natury i ideę slow life. Dzięki nim jest to miejsce idealne dla tych,

którzy szukają ucieczki od zgiełku codziennego, miejskiego życia i pragną wypoczynku w kontakcie z niosącą ukojenie przyrodą. 

Moc atrakcji dla małych i dużych

Odpoczynek i świetna zabawa

Dla dzieci przygotowaliśmy salę zabaw pełną gier planszowych, kolorowych książeczek, kredek i malowanek,    a chętni zagrają tutaj w piłkarzyki. Na wszystkich Gości czekają kręgle, bilard, rowery oraz zajęcia rekreacyjne  z instruktorem, wg aktualnego harmonogramu; wieczorem zapraszamy do klubu muzycznego.            Polecamy spacery po okolicznych lasach, jesienią obfitujących w grzyby. Do dyspozycji amatorów grzybobrań oddajemy suszarki spożywcze, dzięki którym zabiorą bogactwa mazurskiej natury do domu.

 

Wędkarzy zapraszamy nad wody jeziora Isąg, do którego przylega hotel. Akwen obfituje w leszcze, okonie, płocie, sielawy i szczupaki. Zimą polecamy sanki, kuligi z ogniskiem, wspólne lepienie bałwana, saunę fińską nad brzegiem jeziora oraz oczywiście całoroczne atrakcje w Strefie Wellness z basenem, sauną suchą i łaźnią parową, a także aktywności w hotelu: bilard, piłkarzyki, tenis stołowy, dart i rozgrzewające napary z Mazurskiej Zielarni. 

Zobacz nasze

OFERTY & PAKIETY

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij