+48 885 590 021
Przyjazd 21
sty 2019
Wyjazd 22
sty 2019

Spotkania firmowe

Pracownicy

to największy kapitał

Pracownicy to największy i najcenniejszy kapitał każdej firmy, warto więc w nich inwestować i zapewniać im od czasu do czasu okazję nie tylko do pogłębiania wiedzy w trakcie szkoleń, ale i do budowania wzajemnych więzi i umacniania motywacji do pracy – w czasie wyjazdów integracyjnych i spotkań firmowych.

Doskonałe miejsce na organizację wydarzeń

Masuria Hotel & SPA oferuje nowoczesne i kompleksowo wyposażone sale konferencyjne, a jednocześnie – dzięki malowniczemu położeniu i unikalnej filozofii – zapewnia atrakcje i przeżycia niespotykane nigdzie indziej. 

Całości dopełnia doskonała kuchnia bazująca na nurcie slow food, pełna naturalnych, lokalnie pozyskiwanych składników i produktów z własnej uprawy oraz dań przygotowywanych według tradycyjnych, regionalnych receptur.

Dla uczestników

W Masuria Hotel & SPA uczestnicy spotkań firmowych, oprócz udziału w profesjonalnie zorganizowanych wydarzeniach, mają także okazję poznać bogactwo naturalne i historię otaczających nas ziem z najpiękniejszej, najlepszej i najciekawszej strony. 

Pobierz Factsheet

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij