+48 885 590 021
Przyjazd 15
lis 2018
Wyjazd 16
lis 2018

Filozofia Slow Life

Ekologia

i dbałość o środowisko

Usytuowanie na obszarze tak wyjątkowym pod względem bogactwa naturalnego, zobowiązuje do szczególnej troski o środowisko. Co za tym idzie, przyroda i jej dary są najbardziej cenionymi i najmocniej akcentowanymi atutami Masuria Hotel & SPA. Na każdym kroku natkniemy się tu na przejawy filozofii slow life, którą obiekt chce się dzielić ze swoimi Gośćmi. 

W Restauracji Natura nie ma wysoko przetworzonych produktów zawierających konserwanty i sztuczne barwniki. Zamiast nich serwuje się tu warzywa, owoce i zioła z przyhotelowych zagonów, na terenie których odbywają się warsztaty kulinarne i zajęcia edukacyjne dla dzieci i dorosłych. Na talerzach Gości  pojawiają się też świeże ryby i mięsa przyrządzane we własnej wędzarni.

Restauracja Natura

W menu, które zmienia się wraz z porami roku, królują dania z produktów sezonowych, przygotowywanych na bazie tradycyjnych, regionalnych receptur i wyselekcjonowanych składników pozyskiwanych od okolicznych producentów.

W Mazurskiej Zielarni sąsiadującej z restauracją można skosztować wyjątkowych smaków w postaci herbat i naparów ziołowych, a w Mazurskiej Spiżarni domowych przetworów z lokalnie pozyskiwanych darów natury.

Relaks

w kontakcie z naturą

Na prywatnej plaży, nad objętym strefą ciszy jeziorem Isąg, znajdują się wygodne leżaki i bar, w którym można ugasić pragnienie i zjeść lekką przekąskę; jacuzzi wraz z fińską sauną, z oszałamiającym widokiem na taflę wody i okoliczne lasy. Przy plaży działa wypożyczalnia sprzętu wodnego, dzięki której można doświadczyć bezpośredniego kontaktu z naturą w upajającej ciszy, przerywanej jedynie delikatnym szmerem wody poruszanej wiosłem czy łopatkami roweru wodnego.

Strefa Wellness

Obiekt dysponuje Strefą Wellness, w której Goście mogą skorzystać z basenu, sauny i łaźni parowej oraz zabiegów w Mazurskim SPA. Latem nad jeziorem funkcjonuje Summer SPA,

w którym możemy bezpiecznie się opalać przy zastosowaniu  dobranych przez Kosmetologa kremów z filtrem. Co więcej, po opalaniu zostaniemy poddani zabiegom pielęgnacyjnym. 

Letnie wieczory w Masurii

W letnie wieczory przy Karczmie "Pod Brzozami" organizowane są ogniska z pieczeniem kiełbasek. Do dyspozycji Gości są także rowery, którymi można przemierzać okoliczne tereny i rozkoszować się pięknem nieskażonej, dzikiej przyrody. W parku otaczającym hotel na Gości czekają hamaki, a na najmłodszych – plac zabaw.

Zobacz nasze

OFERTY & PAKIETY

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij