+48 885 590 021
Przyjazd 26
sty 2022
Wyjazd 27
sty 2022

Filozofia Slow Life

Ekologia

i dbałość o środowisko

Usytuowanie na obszarze tak wyjątkowym pod względem bogactwa naturalnego, zobowiązuje do szczególnej troski o środowisko. Dlatego przyroda i jej dary są najbardziej cenionymi i najmocniej akcentowanymi atutami Masuria Hotel & SPA. Na każdym kroku natkniemy się tu na przejawy filozofii slow life, którą obiekt chce się dzielić ze swoimi Gośćmi. 

W kuchni hotelu Masuria nie używamy wysoko przetworzonych produktów zawierających konserwanty              i sztuczne barwniki. Zamiast nich w menu restauracji Natura znajdują się warzywa, owoce i zioła wyhodowane na przyhotelowych zagonach. W ogrodzie odbywają się ciekawe warsztaty kulinarne oraz zajęcia edukacyjne dla dzieci i dorosłych. Na talerzach Gości pojawiają się też świeże ryby i mięsa przyrządzane we własnej wędzarni.

Restauracja Natura

W zmieniającym się wraz z porami roku menu, królują dania oparte na produktach sezonowych, przygotowywanych na bazie tradycyjnych, regionalnych receptur            i wyselekcjonowanych składników pozyskiwanych od okolicznych producentów.

W Mazurskiej Zielarni sąsiadującej                  z restauracją można skosztować wyjątkowych smaków herbat i naparów ziołowych, a w Mazurskiej Spiżarni domowych przetworów z lokalnie pozyskiwanych darów natury.

Relaks

w kontakcie z naturą

Na prywatnej plaży, nad objętym strefą ciszy jeziorem Isąg, znajdują się wygodne leżaki i bar, w którym można ugasić pragnienie (nieczynny w przypadku deszczowej pogody), wraz z fińską sauną, z oszałamiającym widokiem na jezioro i okoliczne lasy. Przy plaży działa wypożyczalnia sprzętu wodnego, dzięki której można doświadczyć bezpośredniego kontaktu z naturą w upajającej ciszy, przerywanej jedynie delikatnym pluskiem wody poruszanej wiosłem czy łopatkami roweru wodnego.

Strefa wellness

Obiekt dysponuje Strefą wellness, w której Goście mogą skorzystać z basenu, sauny i łaźni parowej oraz zabiegów na twarz i ciało w naszym Mazurskim SPA. 

Zachęcamy do skorzystania z zabiegów pielęgnacyjnych, które wykonywane są na bazie profesjonalnych kosmetyków.

Letnie wieczory w Masurii

W ciepłe wieczory przy Karczmie "Pod Brzozami" organizowane są ogniska z pieczeniem kiełbasek (1-2 razy w tygodniu). Do dyspozycji Gości oddajemy także rowery, którymi można przemierzać okoliczne tereny i rozkoszować się pięknem nieskażonej, dzikiej przyrody. W parku otaczającym hotel na Gości czekają hamaki, a na najmłodszych – plac zabaw.

Zobacz nasze

OFERTY & PAKIETY

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij