+48 885 590 021
Przyjazd 21
sty 2019
Wyjazd 22
sty 2019

Atrakcje dla dzieci

Wszystko dla

małych gości

W hotelowym parku na dzieci czeka kameralny plac zabaw sąsiadujący z letnim tarasem, z którego rodzice mogą mieć oko na swoje pociechy, w czasie gdy sami delektują się naturalnymi daniami i napojami serwowanymi w Restauracji Natura.

Bo dzieci są dla nas najważniejsze.

W parku rozmieszczone są też hamaki, na których zarówno dzieci, jak i dorośli mogą zażywać wypoczynku.

W deszczowe dni niezbędną dawkę atrakcji zapewnia pokój zabaw z grami planszowymi, książkami, piłkarzykami, konsolą Xbox zabawkami.

Moc atrakcji

Kulinarnego i ekologicznego bakcyla dzieciaki będą miały okazję połknąć w czasie warsztatów prowadzonych na terenie zagonów, na których rosną warzywa, owoce i zioła wykorzystywane w hotelowej kuchni.

Plaża i sporty wodne

Miłośnicy plażowania i sportów wodnych znajdą pole do eksploracji akwenu i popisów na prywatnej plaży z pomostem, wygodnymi leżakami i wypożyczalnią sprzętu wodnego.

Aktywność na świeżym powietrzu

Doskonałym miejscem do zakosztowania ruchu na świeżym powietrzu jest boisko multifunkcyjne, na którym można pograć w tenisa, siatkówkę, koszykówkę czy badmintona.

Niewątpliwą atrakcją będzie zapewne wycieczka rowerowa po okolicznych lasach, udział w rodzinnym grzybobraniu czy wieczornym ognisku z pieczeniem kiełbasek. Zimą polecamy sanki, kuligi z ogniskiem czy wspólne lepienie bałwana.  

Zobacz nasze

OFERTY & PAKIETY

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij