+48 885 590 021
Przyjazd 26
sty 2022
Wyjazd 27
sty 2022

Restauracje i bary

Restauracja Natura

Filozofia slow food

W hotelowej restauracji króluje filozofia slow food, która przejawia się w dbałości o naturalne, sprawdzone składniki wykorzystywane do przyrządzania potraw. Owoce, warzywa i zioła pochodzą z przyhotelowych zagonów, do uprawy których nie stosuje się żadnych substancji chemicznych, a jedynie gospodarkę naturalną.
W Restauracji Natura znajduje się również bar, do którego zapraszamy na pyszną kawę, świeże soki i inne napoje bezalkoholowe, kolorowe kokjtajle i szeroki wybór alkoholi, w tym regionalne piwo.

Współpracujemy tylko z lokalnymi hodowcami.

Ryby i mięsa pozyskiwane są od lokalnych hodowców, a następnie przygotowywane w tutejszej wędzarni. To jednak nie wszystko – także pieczywo w Restauracji Natura pochodzi z własnego wypieku

Jajka pozyskiwane są od kur żyjących na wolnych wybiegach, a miód – z okolicznych łąk - ze zlokalizowanych po sąsiedzku pasiek. Wszystkie pozostałe produkty pochodzą od niewielkich, sprawdzonych producentów, a dostawcy i przechodzą staranną selekcję.

Inne warte odwiedzenia

miejsca

Beach bar

W barze znajdującym się na pomoście, bezpośrednio przy plaży, w ciągu słonecznych dni można rozkoszować się chłodzącymi napojami. Warto tu spędzić cały dzień, zażywając kąpieli słonecznych i bawiąc się beztrosko nad wodą. Bar nie jest uruchamiany w przypadku deszczowej i burzowej pogody, działa w sezonie letnim.

Klub muzyczny 

W klubie muzycznym można potańczyć przy dźwiękach ponadczasowych przebojów i skosztować przyrządzanych wedle sprawdzonych receptur koktajli. Raz w tygodniu, w okresie letnim, organizowane są tu imprezy wieczorne dla dorosłych Gości (wg planu animacji).
Klub nie prowadzi ciągłej działalności (zapraszamy do baru w Restauracji Natura, a także na kanapy i fotele na poziomie -1 przy bilardzie i piłkarzykach). Klub wynajmowany jest dla grup zorganizowanych, po uprzednim kontakcie z naszym działem marketingu.

Karczma „Pod Brzozami”

Karczma to częściowo zadaszona przestrzeń – idealna na ognisko lub grilla. To tutaj, przed karczmą, na Gości czeka ognisko z możliwością pieczenia kiełbasek (organizowane zgodnie z planem animacji). Wnętrza karczmy wynajmowane są dla grup zorganizowanych. 

Zobacz nasze

OFERTY & PAKIETY

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij