+48 885 590 021
Przyjazd 20
wrz 2021
Wyjazd 21
wrz 2021

Praca zdalna na Mazurach – tylko w Hotelu Masuria!

  1. Strona główna
  2. Hotel & Resort
  3. Praca zdalna na Mazurach – tylko w Hotelu Masuria!
17 listopada 2020

Pandemia rzuciła wyzwanie wielu branżom. Nie tylko hotelarstwo zmaga się z trudnościami. Wielu pracowników zmuszonych jest do pracy zdalnej, która nie dla wszystkich jest komfortowa. Trudności ze skupieniem, konieczność podziału uwagi między pracę a obowiązki rodzinne to chleb powszedni dzisiejszych pracowników. Nic zatem dziwnego, że efektywność tak wykonywanych zadań pracowniczych spada. Jak temu zaradzić? Korzystając z biura w hotelu lub służbowego wyjazdu. W Masuria Hotel & SPA oferujemy atrakcyjne pakiety, które pozwolą Wam na dogodne warunki pracy poza domem. Poznajcie teraz atuty naszych promocji.

Pozornie mogłoby się wydawać, że praca z domu ma same zalety. Nie musimy przecież dojeżdżać do biura, jesteśmy mniej narażeni na styczność z wirusem, możemy dłużej pospać. Jednak po kilku tygodniach radość z tych niekwestionowanych atutów się kończy i na światło dzienne zaczynają wychodzić niedogodności pracy z domu. Co do nich należy? Przede wszystkim trudność w skupieniu się, brak wydzielonego konkretnego miejsca do pracy (w niewielu domostwach jest bowiem dostępny osobny pokój przeznaczony tylko do pracy), rozproszona uwaga między obowiązki pracownicze a rodzinne. Do tego dochodzi również kwestia dzieci, które uczą się zdalnie, a jeśli są młodsze, to przebywają w domu i trzeba im zapewnić nieustanną opiekę. W takich warunkach naprawdę ciężko o chociażby zbliżoną efektywność wykonywania obowiązków pracowniczych, w porównaniu z pracą na miejscu w siedzibie firmy.

W Masuria Hotel & SPA doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego dla wszystkich osób pracujących z domu i które czują, że nie jest to dla nich najlepsze rozwiązanie, przygotowaliśmy wyjątkową ofertę „Biznes w podróży”. Poznajcie jej szczegóły.

Biznes w podróży na Mazury

Znakomitą alternatywą dla pracy zdalnej z domu jest wykonywanie obowiązków pracowniczych w hotelu. W Masuria Hotel & SPA przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę, która pozwoli Ci na pracę zdalną w idealnych warunkach. Nasz pakiet „Biznes w podróży” gwarantuje znakomitą przestrzeń do pracy. Pokoje hotelowe są świetnie wyposażone. Posiadają wygodne i ergonomiczne biurka oraz krzesła, które sprawdzą się nawet podczas wielogodzinnej pracy przy komputerze.

W ramach pakietu zapewniamy także pełne wyżywienie w postaci pysznych i pożywnych śniadań, które stanowią idealny start w nowy dzień. Dodatkowo oferujemy także wyśmienite obiadokolacje, przy których zrelaksujecie się po dniu pełnym pracy.

Na terenie hotelu udostępniony jest szybki Internet bezprzewodowy. Ponadto istnieje również możliwość skorzystania z naszej atrakcyjnej strefy wellness, w której znajduje się kompleks saun, siłownia i basen. To miejsce stanowi idealną przestrzeń na popołudniowy i wieczorny wypoczynek.

Pakiet Biznes w podróży obejmuje również dzieci. W wielu przypadkach jest tak, że oboje rodziców musi pracować zdalnie, a dzieci w tym czasie również przebywają w domu ze względu na zamknięcie szkół. Nic nie stoi na przeszkodzie, by przyjechać do nas całą rodziną. Zapewnimy komfortowe warunki do pracy i nauki dla każdego.

Dodatkowym atutem Masuria Hotel & SPA jest jego wspaniałe położenie. Obiekt zlokalizowany jest na terenie rezerwatu przyrodniczego Ostoja Bobrów na Rzece Pasłęce. Malownicze tereny zielone, jeziora i lasy to znakomite przestrzenie do spacerowania. Jeśli zatem pragniecie połączyć obowiązki z przyjemnościami i chcecie zapewnić sobie najbardziej optymalne warunki do pracy, zachęcamy do skorzystania z wyjątkowego pakietu „Biznes w podróży” od Masuria Hotel & SPA.

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij