+48 885 590 021
Check-in 20
Sep 2021
Check-out 21
Sep 2021

Wielkanoc z rodziną w Masuria Hotel & SPA

  1. Homepage
  2. Hotel & Resort
  3. Wielkanoc z rodziną w Masuria Hotel & SPA
19 March 2021

Święta Wielkiej Nocy to doskonała okazja, by spędzić relaksujący czas z rodziną za miastem, w otoczeniu malowniczej przyrody. Idealne warunki do tego zapewnia Masuria Hotel & SPA – obiekt położony nad jeziorem Isąg, na terenie pięknego rezerwatu Ostoja Bobrów na rzece Pasłęce. To wyjątkowe miejsce zachwyca wspaniałą aurą, emanuje spokojem i harmonią. Tutaj każdy poczuje przypływ pozytywnych emocji, wyciszy się i zrelaksuje, a Wielkanoc jest ku temu doskonałą okazją. Poznajcie zatem bliżej naszą wyjątkową ofertę!

Pragnąc spędzić niezapomniane święta wielkanocne w pięknym i spokojnym miejscu, warto zdecydować się na Masuria Hotel & SPA. Nasz malowniczo położony obiekt oferuje swoim gościom wspaniałą atmosferę, profesjonalną obsługę oraz szereg atrakcji, które umilą pobyt. Zapewnimy naszym gościom radosną i rodzinną atmosferę, dzięki której Wielkanoc u nas będzie niezapominania.

Rodzinna Wielkanoc w sercu Mazur

Niekwestionowanym atutem naszego hotelu jest jego położenie. Wiosną jest tutaj przepięknie, a budząca się do życia przyroda zachwyca i wyzwala pozytywne emocje. Niewątpliwie warto tego doświadczyć, dlatego też spędzenie Wielkanocy w Masuria Hotel & SPA to doskonały wybór dla wszystkich miłośników natury. Jednak piękne otoczenie to dopiero początek atrakcji, które dla Was przygotowaliśmy.
W ramach pakietu wielkanocnego oferujemy noclegi w praktycznie urządzonych, przestronnych i komfortowych pokojach o zróżnicowanym standardzie. Z powodzeniem wybierzecie wersję zakwaterowania dostosowaną do Waszych indywidualnych potrzeb. Ponadto pobyt obejmuje pełną obsługę kulinarną oraz nieograniczoną możliwość korzystania ze strefy wellness (basen, sauny, jacuzzi, hydromasaże) oraz bezpłatnego, hotelowego Wifi.

W ramach specjalnych, wielkanocnych atrakcji, przygotowaliśmy dla Was uroczyste śniadanie w Niedzielę oraz Poniedziałek Wielkanocny. W Wielkanoc będzie także obowiązywało świąteczne menu podczas obiadokolacji.

Ponadto zapewnimy Wam możliwość przygotowania wyjątkowych koszyczków. To świetna zabawa dla całej rodziny – zwłaszcza najmłodsi będą zachwyceni tworzeniem własnych kompozycji czy malowaniem pisanek. Koszyczki będzie można także poświęcić na terenie hotelu.

Pierwsze dni wiosny na łonie natury

Wielkanoc na Mazurach w Masuria Hotel & SPA to również doskonała okazja do tego, by spędzić pierwsze słoneczne i cieplejsze dni na łonie natury. U nas panują do tego idealne warunki. Ponadto wszystkich gości zapraszamy na rodzinne ognisko z pieczeniem kiełbasek, a dorosłych na kameralne wieczory z muzyką na żywo, podczas których będzie można zrelaksować się przy ulubionym drinku.

Także na dzieci czeka u nas mnóstwo frajdy. W czasie kiedy rodzice będą chcieli skorzystać z naszej atrakcyjnej oferty zabiegów SPA, maluchy będą mogły bawić się do woli pod czujnym okiem Cioci Hotelowej. W Lany Poniedziałek z kolei zapraszamy najmłodszych gości do tradycyjnego oblewania się wodą na hotelowym basenie.

Na zakończenie warto wspomnieć, że położenie hotelu stwarza wspaniałe możliwości do rodzinnych spacerów, przejażdżek rowerowych, joggingu czy nordic walking. Miłośnicy aktywności na świeżym powietrzu z pewnością będą się u nas świetnie bawić. Ponadto malownicza okolica to idealna przestrzeń do szukania wspólnie z rodziną pierwszych oznak wiosny.

Serdecznie zapraszamy do wspólnego spędzenia Wielkanocy na Mazurach w naszym rodzinnym hotelu. U nas znakomicie będą się czuć nie tylko rodziny z dziećmi, ale też pary i grupy przyjaciół. Szeroka i ciekawa oferta atrakcji sprawia, że każdy odnajdzie u nas idealną aktywność dla siebie. Podarujcie więc sobie i swoim najbliższym niezapomniany i relaksujący czas w Masuria Hotel & SPA.

 

Newsletter
Sign up to newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close