+48 885 590 021
Check-in 20
Sep 2021
Check-out 21
Sep 2021

Wakacje na Mazurach – wyjątkowa oferta Masuria Hotel & SPA!

  1. Homepage
  2. Hotel & Resort
  3. Wakacje na Mazurach – wyjątkowa oferta Masuria Hotel & SPA!
25 April 2021

Zastanawiacie się, gdzie spędzić tegoroczne wakacje? Planujecie wypad z przyjaciółmi lub pobyt z rodziną? A co powiecie na Mazury? Nad malowniczym Jeziorem Isąg, na terenie rezerwatu Ostoja Bobrów na rzece Pasłęce znajduje się komfortowy Masuria Hotel & SPA oferujący atrakcyjne pobyty zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i grup znajomych oraz dla par. U nas nikt nie będzie się nudził. Nasz obiekt to idealne miejsce do letniego wypoczynku z dala od zgiełku wielkich miast. Gwarantujemy, że z wakacji u nas wrócicie do domu odprężeni i pełni nowej, pozytywnej energii.

Tegoroczne wakacje w Masuria Hotel & SPA zostały zaplanowane z myślą o osobach, które poszukują wyciszenia i relaksu. Zapewniamy moc atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Oferujemy noclegi w komfortowych pokojach i apartamentach. W każdym z pomieszczeń znajdują się wygodne łóżka i przestronne łazienki. Niektóre z wnętrz posiadają rozkładane kanapy – to idealne przestrzenie na rodzinny pobyt. Z kolei apartamenty wyposażono w oddzieloną od sypialni część wypoczynkową. Pokoje w Masuria Hotel & SPA zostały tak zaprojektowane, by zapewnić wszystkim gościom maksimum komfortu.

Ponadto nasza wakacyjna oferta obejmuje także wyśmienitą oprawę gastronomiczną. Zapewniamy pożywne i zdrowe śniadania oraz pyszne, zróżnicowane obiadokolacje. Regularnie na terenie obiektu będą odbywać się ogniska z pieczeniem kiełbasek w Karczmie pod Brzozami. Istnieje również możliwość zamówienia w recepcji kosza piknikowego, jeśli chcielibyście spożyć posiłek na łonie natury. 

Warto zaznaczyć, że w Masuria Hotel & SPA kultywowana jest idea slow life. U nas czas po prostu płynie wolniej. Znajdziecie tego odzwierciedlenie zarówno w naszej ofercie kulinarnej, jak i w spokoju panującym na terenie naszego obiektu. Jeśli zatem na co dzień prowadzicie intensywny tryb życia, a w te wakacje pragniecie nieco zwolnić, to wybór naszego obiektu będzie strzałem w dziesiątkę.

Mazurskie atrakcje w Masuria Hotel & SPA

Oprócz standardu w postaci noclegów i wyżywienia dla naszych gości przygotowaliśmy także moc atrakcji. Dorosłych serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferty hotelowego SPA, gdzie wielość pielęgnacyjnych zabiegów pomoże Wam się wyciszyć i odprężyć. W zależności od tego jak długi pobyt planujecie, takiej wysokości rabat na zabiegi SPA otrzymacie. Przy 5 noclegach – 5% zniżki, przy 7 – 7%, a przy 10 – 10%. 

Wszystkich natomiast, zarówno dorosłych, jak i dzieci zapraszamy do korzystania z hotelowej strefy wellness. Znajduje się w niej duży basen i mniejszy, przeznaczony dla najmłodszych. Do tego znajdziecie tam hydromasaże, natryski, jacuzzi oraz strefę saun. Dodatkowo płatna jest wyjątkowa sauna fińska położona na Jeziorze Isąg. Jej przeszklona ściana pozwala rozkoszować się wspaniałym, uspokajającym widokiem.

Wakacyjne atrakcje na Mazurach dla dzieci

Masuria Hotel & SPA jako obiekt rodzinny oferuje szereg atrakcji dla najmłodszych. Zapewniamy wyjątkowe zajęcia z animatorami pt. „Masurscy Strażnicy Lasu”, podczas których maluchy będą mogły poznać okolicę i sprawdzić się w licznych wyzwaniach na świeżym powietrzu.

Na dzieci czeka także mini plac zabaw oraz spotkania z bajką w wyznaczone dni. Zapraszamy również na rodzinne warsztaty kulinarne z naszym Szefem Kuchni. Z kolei dla twórczych pociech przygotowaliśmy warsztaty plastyczne zwieńczone konkursem z nagrodami. A miłośnicy aktywności fizycznej na świeżym powietrzu z pewnością zapragną wziąć udział w naszej olimpiadzie sportowej. W zależności od bieżącej sytuacji istnieje również możliwość zorganizowania dyskoteki dla dzieci.

Jak widać, wakacje na Mazurach w Masuria Hotel & SPA zapowiadają się wyśmienicie. Wspaniały wypoczynek czeka zarówno na dzieci, jak i dorosłych. Przygotowaliśmy też szereg atrakcji rodzinnych, które stworzą Wam idealne warunki do spędzenia czasu wspólnie z najbliższymi. Oferta obejmuje pobyt na minimum 3 noce, ale im więcej noclegów, tym taniej. Ponadto jedno dziecko do 12. roku życia odpoczywa u nas bezpłatnie. Serdecznie zapraszamy do rezerwowania pokojów na niezapomniane wakacje na Mazurach w Masuria Hotel & SPA

 

Newsletter
Sign up to newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close