+48 885 590 021
Check-in 26
Oct 2021
Check-out 27
Oct 2021

Sylwester w stylu slow w Masuria Hotel & SPA

  1. Homepage
  2. Hotel & Resort
  3. Sylwester w stylu slow w Masuria Hotel & SPA
12 October 2021

W tym roku marzycie o spokojnym i kameralnym Sylwestrze z dala od fajerwerków, wielkich imprez i zgiełku miasta? Co powiecie na przywitanie Nowego Roku na Mazurach w Masuria Hotel & SPA? Przygotowaliśmy dla Was kameralny wieczór w stylu slow, będący idealną propozycją dla wszystkich tych, którzy tęsknią za spokojem i pragną spędzić niezapomniany czas w gronie najbliższych. Poznajcie bliżej naszą ofertę

W tym roku marzycie o spokojnym i kameralnym Sylwestrze z dala od fajerwerków, wielkich imprez i zgiełku miasta? Co powiecie na przywitanie Nowego Roku na Mazurach w Masuria Hotel & SPA? Przygotowaliśmy dla Was kameralny wieczór w stylu slow, będący idealną propozycją dla wszystkich tych, którzy tęsknią za spokojem i pragną spędzić niezapomniany czas w gronie najbliższych. Poznajcie bliżej naszą ofertę.

 

W obecnych czasach coraz popularniejszy staje się trend na tzw. slow life. Spowolnienie i wyciszenie można zaobserwować w różnych dziedzinach życia. Widać to w podejściu do codzienności, przejawiające się w docenianiu drobnych przyjemności i praktykowaniu uważności. Również sposoby świętowania się zmieniły. Coraz częściej stronimy od hucznych imprez, a ważne wydarzenia wolimy celebrować w kameralnym gronie najbliższych nam osób. Jeśli Wy także macie podobne podejście i szukacie miejsca, w którym będziecie mogli spędzić Sylwestra w spokoju, otoczeni bliskimi oraz przyrodą, to oferta Masuria Hotel & SPA z pewnością przypadnie Wam do gustu. 

Sylwester w Masuria Hotel & SPA

W sylwestrową noc w Masuria Hotel & SPA zaprosimy wszystkich Gości na uroczystą kolację z kieliszkiem wina musującego. W trakcie wieczoru będzie nam towarzyszyć muzyka na żywo, do której chętni z pewnością będą mogli potańczyć. Nasz Szef Kuchni zadba przy tym o wyśmienite dania, które na długo pozostaną w pamięci naszych Gości.

Z kolei pierwszy dzień Nowego Roku przywitamy wyśmienitym, pożywnym śniadaniem, które pomoże Wam się zregenerować po tym cudownym wieczorze. Zachęcimy Was również do skorzystania z hotelowej strefy wellness, w której będziecie mogli się zrelaksować i odpocząć. Znajdziecie tutaj basen, jacuzzi oraz kompleks saun. Szczególnie polecamy skorzystać z sauny fińskiej zlokalizowanej na pomoście wychodzącym w głąb jeziora Isąg. Sauna posiada przeszkloną ścianę, co pozwala rozkoszować się wyjątkowym widokiem na taflę wody i okoliczną roślinność. Idealne miejsce, by się zrelaksować i nabrać dystansu do rzeczywistości.

Świetnym pomysłem na początek nowego roku w stylu slow jest także wizyta w Mazurskim SPA, które oferuje szeroki wybór zabiegów pielęgnacyjnych, wyjątkowych rytuałów na twarz, ciało i włosy oraz relaksujących masaży. Gwarantujemy, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. 

Oczywiście sylwestrowy pobyt w Masuria Hotel & SPA zapewnia też standardowe usługi w postaci noclegów w wybranych pokojach lub apartamentach oraz wyżywienie obejmujące pyszne śniadania i obiadokolacje. Na terenie hotelu znajduje się dostęp do bezpłatnego wi-fi.

Mazury zimą

Jeśli nie byliście jeszcze na Mazurach zimą, to Sylwester w Masuria Hotel & SPA jest do tego doskonałą okazją. Nasz obiekt jest wspaniale położony na terenie Rezerwatu przyrody Ostoja bobrów na rzece Pasłęce nad brzegiem jeziora Isąg. Ten piękny teren daje wiele możliwości do spacerów lub rowerowych przejażdżek. Bez względu na aurę, warto zwiedzić okolicę pieszo. Piękne otoczenie lasów zapewni Wam ciszę i spokój, tak potrzebne w dzisiejszych zabieganych czasach. Wizyta na Mazurach zimą pozwoli Wam się zrelaksować, wyciszyć i naładować się pozytywną energią. Czyż to nie brzmi jak idealny początek Nowego Roku?

Newsletter
Sign up to newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close