+48 885 590 021
Check-in 20
Sep 2021
Check-out 21
Sep 2021

Majówkowy relaks na Mazurach tylko w Masuria Hotel & SPA

  1. Homepage
  2. Hotel & Resort
  3. Majówkowy relaks na Mazurach tylko w Masuria Hotel & SPA
21 March 2021

Polacy uwielbiają długie majowe weekendy, pozwalają one poczuć przedsmak wakacji i stwarzają możliwość do dalszych i bliższych wyjazdów oraz spędzania czasu na łonie natury. Jeśli jeszcze nie zaplanowaliście majówki w tym roku, warto rozważyć atrakcyjną ofertę Masuria Hotel & SPA. U nas znajdziecie wszystko, co potrzebne do idealnego wypoczynku – aktywność na świeżym powietrzu, grill pod chmurką, pyszne jedzenie i animacje dla najmłodszych. Brzmi zachęcająco? Sprawdźcie zatem pełną ofertę rodzinnej majówki na Mazurach w Masuria Hotel & SPA.

Majówka to idealny moment, by spędzić czas na łonie natury z dala od zgiełku wielkiego miasta. Masuria Hotel & SPA stanowi idealne do tego miejsce. Obiekt położony jest nad przepięknym jeziorem Isąg w rezerwacie przyrodniczym Ostoja Bobrów na rzece Pasłęce. Okolica naszego hotelu w maju wygląda niebywale malowniczo. Przyroda w pełnym rozkwicie zachwyca soczystością zieleni i ładuje nas pozytywną energią. Warto się o tym przekonać na własnej skórze, wybierając atrakcyjną ofertę majówki na Mazurach.

Długi weekend majowy w Masuria Hotel & SPA

Podstawą naszej oferty są oczywiście komfortowe noclegi w przestronnych i komfortowo zaaranżowanych pokojach. Do tego zapewniamy pełną obsługę gastronomiczną w postaci śniadań i obiadokolacji. Wszystko podawane w formie bufetu, z dużą różnorodnością produktów.

W ramach pakietu goście mogą korzystać również z bezpłatnego, hotelowego internetu bezprzewodowego, a także zrelaksować się w strefie wellness. Znajduje się w niej przestronny basen, hydromasaże, jacuzzi oraz sauna fińska i turecka. Za dodatkową opłatą można skorzystać z sauny fińskiej zlokalizowanej na pomoście nad jeziorem Isąg. Posiada ona całkowicie przeszkloną ścianę, z której roztacza się wspaniały widok na taflę wody.

Majówkowy grill i dyskoteka w klubie nocnym

Czymże byłaby majówka na Mazurach bez tradycyjnego grilla? Aby więc tradycji stało się zadość, również w Masuria Hotel & SPA zapraszamy wszystkich gości na wyjątkową kolację grillową w naszej klimatycznej Karczmie pod Brzozami. Całości wydarzenia będzie towarzyszyć muzyka na żywo. 

Z kolei miłośników tańców do białego rana zaprosimy do naszego klubu nocnego na dyskotekę w rytmie najnowszych, tanecznych hitów. 

Aktywność fizyczna na świeżym powietrzu

Z kolei dla tych z Was, którzy pragną przede wszystkim skorzystać z malowniczych okoliczności przyrody, Masuria Hotel & SPA oferuje atrakcyjne aktywności na świeżym powietrzu. Zapraszamy na poranną gimnastykę oraz zajęcia zumby na trawie z profesjonalnym instruktorem – taka dawka pozytywnej energii od rana pobudzi Was bardziej niż kawa! Oferujemy również możliwość wypożyczenia kijków nordic walking oraz zachęcamy do pieszych i rowerowych przejażdżek po okolicy. 

Atrakcje dla dzieci

Podczas majowego weekendu na Mazurach zapewniamy również ciekawą ofertę atrakcji dla najmłodszych. Na dzieci czekają wyjątkowe animacje z Ciocią Hotelową. Maluchy będą mogły wybrać spośród licznych zajęć sportowych, plastycznych, tanecznych oraz kulinarnych. Profesjonalna opieka personelu hotelowego sprawi, że rodzice w tym czasie będą mieli okazję skorzystać z oferty naszego SPA, a także wziąć udział w warsztatach kosmetycznych, podczas których rozlosowany zostanie darmowy voucher na zabiegi pielęgnacyjne i masaże.

Jak widać, majówka w Masuria Hotel & SPA zapowiada się naprawdę wyjątkowo. Szereg różnorodnych atrakcji gwarantuje moc zabawy i wspaniały relaks zarówno dla ciała, jak i ducha oraz umysłu. Piękna mazurska przyroda pozwoli Wam się wyciszyć, aktywności fizyczne i zabiegi SPA zadbają o ciało, a wieczorne imprezy dostarczą znakomitej rozrywki. Gwarantujemy, że po takim weekendzie majowym wrócicie do domów wypoczęci, zrelaksowani i naładowani pozytywną energią

 

Newsletter
Sign up to newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close