+48 885 590 021
Check-in 20
Sep 2021
Check-out 21
Sep 2021

Czerwcówka na Mazurach, czyli długi weekend czerwcowy w Masuria Hotel & SPA

  1. Homepage
  2. Hotel & Resort
  3. Czerwcówka na Mazurach, czyli długi weekend czerwcowy w Masuria Hotel & SPA
23 April 2021

Panująca pandemia sprawia, że w ograniczony sposób możemy cieszyć się nadchodzącą majówką. Jednak istnieje duża szansa, że będziemy mogli odbić to sobie w czerwcu, gdyż w tym miesiącu czeka nas długi weekend z okazji Bożego Ciała. Planowanie wypoczynku na czerwiec jest również pewniejsze ze względu na pogodę. Szanse na to, że aura w końcu się ustabilizuje i zaszczyci nas pięknym słońcem, są bardzo wysokie. Czerwiec to również doskonały mement, by poczuć przedsmak wakacji i wyrwać się z miasta na atrakcyjny wypad na Mazury, gdzie panuje spokój, a przyroda zachwyca najpełniejszym rozkwitem. Jeśli zatem pragniecie atrakcyjnie wykorzystać pierwszy, długi weekend czerwca, zapraszamy na czerwcówkę do Masuria Hotel & SPA. Oto, co dla Was przygotowaliśmy.

Czerwiec na Mazurach to wyjątkowy czas. Przyroda w pełni rozkwitu zachwyca intensywną zielenią i wspaniałymi zapachami kwitnących kwiatów. Coraz cieplejsza woda w jeziorach zachęca do pierwszych kąpieli, a słoneczne dni sprzyjają pieszym i rowerowym wycieczkom. Wszystkiego tego doświadczycie, przyjeżdżając na czerwcówkę do Masuria Hotel & SPA. Przygotowaliśmy dla Was szereg atrakcji, dzięki którym w pełni się zrelaksujecie, oderwiecie od codzienności i spędzicie miły czas w gronie najbliższych.

Czerwcowa oferta Masuria Hotel & SPA obejmuje minimum 3 noclegi w naszych komfortowych pokojach. Oferujemy klasyczne wnętrza dwuosobowe oraz wygodne apartamenty o podwyższonym standardzie. W cenie znajdują się także wyśmienite śniadania oraz pyszne obiadokolacje, w tym jedna w formie grilla na świeżym powietrzu.

Moc atrakcji w plenerze

Długi weekend czerwcowy to świetna okazja do tego, by spędzić atrakcyjny czas na łonie natury. Masuria Hotel & SPA to obiekt pięknie położny na ternie rezerwatu Ostoja Bobrów na rzece Pasłęce nad malowniczym Jeziorem Isąg, które jest objęte strefą ciszy. Wokół hotelu roztaczają się wspaniałe tereny zielone idealne do pieszych i rowerowych wycieczek. W trakcie czerwcówki oferujemy wyprawę z przewodnikiem po okolicy. Będziecie mogli zobaczyć najbardziej magiczne miejsca na tym terenie. 

Jednak to nie koniec naszych atrakcji plenerowych. Wieczorem zapraszamy na rodzinne ognisko z pieczeniem kiełbasek i muzyką na żywo. 

Relaks w Masuria Hotel & SPA

Większość naszych gości przyjeżdża do nas, by się wyciszyć i zrelaksować. Sprzyja temu nie tylko położenie obiektu, ale także szereg atrakcji, które mają na celu pomóc Wam w odprężeniu. Przygotowaliśmy dla Was wspaniałą strefę wellness, w której znajduje się duży basen oraz mniejszy dla dzieci, jacuzzi, kompleks saun, kaskady wodne, natryski oraz bicze wodne. 

Niekwestionowaną atrakcją jest przeszklona sauna fińska położna na Jeziorze Isąg, z której roztacza się przepiękny widok. 

Oferujemy także atrakcyjne pakiety SPA, wśród których znajdziecie wyjątkowe oferty pielęgnacyjne, masaże oraz rytuały, które zadbają o Waszą urodę i wyciszą umysł. By rodzice mogli z nich skorzystać, dzieci w tym czasie będą znajdowały się pod opieką Cioci Hotelowej, która dla najmłodszych przygotuje atrakcyjne animacje.

Polecamy również wziąć udział w warsztatach kosmetycznych, podczas których będzie można dowiedzieć się o najnowszych trendach w pielęgnacji ciała oraz wypróbować niektóre z zabiegów.

Jak widać, czerwcówka na Mazurach w Masuria Hotel & SPA zapowiada się naprawdę wyjątkowo. Serdecznie zachęcamy do rezerwowania noclegów. Na zakończenie zapewniamy, że na terenie naszego obiektu przestrzegamy reżimu sanitarnego, dzięki czemu pobyt u nas jest w 100% komfortowy i bezpieczny.

 

Newsletter
Sign up to newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close