SPA

Thalgo

Thalgo

Z radością witamy Państwa w wyjątkowym świecie zdrowia i urody Thalgo. Ta francuska marka wykorzystuje wyjątkowe dobroczynne właściwości wody morskiej, flory i fauny, tworząc najwyższej klasy preparaty. Harmonijnie połączone innowacyjne składniki, zapewniają optymalną pielęgnację dla skóry w każdym wieku. Każdy zabieg Thalgo to odżywcza kąpiel w morskim ogrodzie piękna. To marka dobrego samopoczucia a świat Thalgo to świat w którym każdy odnajdzie drogę do samego siebie.

Purles

Purlés jest połączeniem sił natury i tradycji pielęgnacyjnych z różnych zakątków świata oraz innowacyjnej myśli biotechnologicznej. Odzwierciedla szerokie spektrum otaczającego nas naturalnego bogactwa. Ukazuje jego różnorodność poprzez kalejdoskop składników – darów natury, skarbów przyrody o fundamentalnym znaczeniu dla pielęgnacji. to ceremonia zapewniająca doznanie wyjątkowego relaksu oraz unikalne przeżycie duchowe niczym podróż w krainę piękna, doskonaląca nie tylko urodę, ale również poruszającą zmysły. Odkryj tajemnice bogactw Purlés.

Ella Bache

Ella Baché to francuska marka która zrodziła się z kobiecych marzeń i potrzeb. Oferuje Państwu wyjątkowe produkty stworzone na bazie najczystszych i najlepszych jakościowo składników roślinnych pochodzących z różnych stron świata oraz zmysłowych zapachach, które zachwycą nawet najbardziej wymagających klientów. Kosmetyki Ella Baché swą wyjątkowość zawdzięczają przede wszystkim na pełnym zrozumieniu indywidualnych potrzeb skóry, na każdym etapie jej życia oraz precyzyjnie do nich dobraną pielęgnację niezbędną do zachowania piękna i zdrowia każdego rodzaju skóry.

Poddaj się chwili luksusu i wyrusz z nami w podróż w głąb morskiego ogrodu pielęgnacji i relaksu...