Basen

Basen

Strefa Wellness Hotelu Masuria to miejsce oferujące relaks i wypoczynek w wodnym otoczeniu.Przepiękne pomieszczenie, harmonijne wnętrze z delikatnie podświetlanym basenem, stanowi połączenie nowoczesności i klasyki. Do Państwa dyspozycji oddaliśmy komfortowy basen wyposażony jest w dysze hydromasujące, dysze do masażu karku. Znajduje się tu również jacuzzi i ogólno dostępna strefa saun (sucha i parowa).

To wymarzone miejsce, aby złapać oddech po intensywnym treningu lub odpocząć po ciężkim dniu pracy. Poświęcenie kilkunastu minut dla samego siebie wpłynie zbawiennie na organizm, przyspieszy jego regenerację i usunie zmęczenie. W strefie saunowej znajdą Państwo łaźnię parową oraz saunę suchą. Naprzemienne traktowanie ciała wysoką i niską temperaturą skutecznie poprawia odporność organizmu i wspomaga utrzymanie szczupłej sylwetki. Rekomendujemy kilkunastominutowe sesje w saunie, które przyspieszą przemianę materii oraz wspomogą usuwanie toksyn z organizmu. Po błogim rozluźnieniu podczas wizyty w saunie szybki i mocny strumień zimnej wody skutecznie orzeźwi ciało i umysł, wprawi w dobry nastrój, a także doda energii na resztę dnia.

Każda chwila spędzona w strefie saunowo-basenowej SPA Hotelu Masuria nabiera ekskluzywnego blasku i staje się wyjątkowym przeżyciem.

Uprzejmie informujemy, że z basenu mogą korzystać wyłącznie Goście Hotelu Masuria.